Правовласникам

Сайт pageswebs.com є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет і здійснює свою діяльність, дотримуючись чинного законодавства РФ.

На сайті pageswebs.com дозволено як самостійне розміщення інформації користувачами, так і авторами сайту. Тому розміщення матеріалу на сайті відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за розміщені Користувачами матеріали. Ми покладаємо на себе відповідальність тільки за розміщений нашими авторами матеріал.

Адміністрація сайту негативно ставиться до порушення авторських прав на сайті pageswebs.com і покладає на себе відповідальність в разі виявлення матеріалу, що порушує авторське право.

Тому, якщо Ви правовласник виняткових прав на матеріал, що включають

право на відтворення матеріалу
право на поширення матеріалу
право на публічний показ матеріалу
право на доведення матеріалу до загального огляду

і Ваші виключні майнові права порушені нашим сайтом pageswebs.com, ми просимо Вас негайно інформувати нашу службу розгляду скарг, відправивши нам електронного листа через

форму зворотного зв’язку.

Ваше повідомлення буде негайно розглянуто адміністрацією сайту. Вам надсилається повідомлення електронної пошти, що повідомляє про результати проведених дій щодо матеріалу порушує Ваше виключне право.

Для того, щоб повідомити нас про порушення сайтом [domain]. Вашого права на матеріал, Вам необхідно також коректно заповнити всі поля форми і відправити нам на розгляд. Скарга буде розглянута негайно, в термін, що не перевищує 5 робочих днів.

 

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker