Політика DMCA

Дякуємо Вам за відвідування нашого сайту. Сайт pageswebs.com поважає права на інтелектуальну власність інших осіб, і ми хочемо, щоб інші користувачі нашого сайту з такою ж повагою ставилися до чужої інтелектуальної власності. Наш сайт підтримує політику щодо авторських прав відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху, прийнятому в 1998 році (Digital Millennium Copyright Act). Тут Ви знайдете інформацію про порушення авторських прав на нашому сайті pageswebs.com. Ми завжди готові відповісти на всі претензії та скарги щодо інтелектуальної власності та порушеннях авторських прав відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху.

Повідомлення про порушення авторських прав:

Якщо Ви є власником будь-якого матеріалу, захищеного авторським правом, і вважаєте, що матеріали, розміщені користувачами на нашому сайті, порушують Ваші авторські права, Ви можете подати повідомлення про порушення авторських прав і заповнити нашу форму DMCA.

Щоб повідомити нам про порушення авторського права, Вам потрібно надати наступне. Вся інформація в Вашій заяві повинна бути представлена англійською мовою:

  1. Фізична або електронний підпис власника або особи, уповноваженої діяти від імені власника матеріалу, захищеного авторським правом;
  2. Підтвердження справжності захищених авторським правом матеріалів, на які поширюється повідомлення про порушення авторських прав. Ви повинні також надати нам всю необхідну інформацію про місцезнаходження цього матеріалу на нашому сайті;
  3. Ви повинні чітко визначити всі матеріали, захищені авторським правом. Якщо Ви виявили більше одного такого матеріалу, розміщеного на нашому сайті, і Ви відправили нам повідомлення, згадавши всі ці матеріали в одній заяві про порушення, Ви повинні надати нам повний список всіх цих матеріалів;
  4. Надати контактні дані особи, що заповнює заяву (номер телефону та адресу електронної пошти);
  5. Підтвердження сумлінного переконання особи, яка подала скаргу з приводу порушення авторських прав;
  6. Підтвердження того, що робиться заява під страхом покарання за дачу неправдивих свідчень, що надана інформація є точною і стягувач уповноважений подати скаргу від імені власника матеріалів, захищених авторським правом.

Ми настійно рекомендуємо Вам проконсультуватися з адвокатом перед подачею скарги про порушення авторських прав. Будь ласка, візьміть до уваги, що Ви несете відповідальність за надання неправдивих претензії про порушення авторських прав. Розділ 512 (С) Закону про авторське право говорить, що будь-яка особа, яка свідомо надає неправдиву інформацію про порушення авторських прав, може бути притягнуто до відповідальності.

Як тільки повідомлення про порушення авторського права приймається призначеним агентом, компанія залишає за собою право:

  1. видалити або відключити доступ до матеріалів, які порушують авторське право;
  2. повідомити особу, яка надала цей матеріал, нашого передплатника або користувача сайту, що матеріал, доданий їм на сайт, видалений з сайту або відключений;
  3. в разі повторного порушення даний передплатник або користувач буде видалений з сайту або ми повинні будемо обмежити доступ цього користувача до нашого сервісу.

Будь ласка, заповніть форму або зв’яжіться з DMCA агентом нашого сайту по еmail: dmca@pageswebs.com.

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker