Фізика

Фізики знайшли краще місце в квартирі для встановлення Wi-Fi роутера

Фізики знайшли краще місце в квартирі для встановлення Wi-Fi роутера

На вельми актуальне питання — де найкраще в квартирі встановити маршрутизатор — свій зважений відповідь запропонував фізик Джейсон Коул.

Для початку він докладно ознайомився з планом запропонованого житла, після чого, визначивши коефіцієнт заломлення стін, з допомогою рівняння Гельмгольца змоделював поширення електромагнітних хвиль від маршрутизатора.

В блозі «Almost Looks Like Work» Коул описує свою хитру математику. Спочатку він запропонував розміщувати маршрутизатор в центрі квартири, щоб скрізь був найбільш потужний Wi-Fi сигнал.

Однак не завжди можливо розмістити маршрутизатор прямо в центрі вітальні, тому дослідження продовжилися. Коул вирішив врахувати коефіцієнт поглинання бетонних стін і добитися ідеального відображення, формує стоячу хвилю, що дозволило йому обчислити оптимальну величину сигналу Wi-Fi.

Нарешті, він підтвердив те, про що всі й так здогадуються: чим далі ми від маршрутизатора, тим слабший сигнал. Однак при правильному розташуванні роутера сигнали від його антен «дотягнутися» до найдальших куточків вашого житла.

Щоб не бути голослівним, Коул створив додаток для Android, за допомогою якого будь-який користувач роутера знайде для нього найкраще місце.

Смотреть полностью

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker