Технології

Система Linksys Aware перетворить звичайний Wi-Fi роутер в домашнього кіберсторожа

Система Linksys Aware превратит обычный Wi-Fi роутер в домашнего киберсторожа

Компанія Linksys представила Aware – нову систему безпеки для житла, в основі якої лежить використання побічної функції роутерів Velop її ж виробництва. Це пристрої з підтримкою технології Mesh WiFi, які створюють систему, що самоорганізується бездротового доступу всередині декількох приміщень. Інженери Linksys навчили роутери не тільки передавати дані, але і виявляти дивні переміщення всередині будівлі – тобто, виконувати функції домашньої системи безпеки.

Одна з переваг технології Mesh WiFi в тому, що її чарункова структура дуже скрупульозно налаштовує якість сигналу між осередками-роутерами, ретельно аналізуючи його параметри. Якщо на шляху радіопроменів є серйозні перешкоди, система підбере маршрут і потужність сигналу для мінімізації їх впливу. І якщо перешкода буде переміщатися, система також продовжить реагуватиме – а це готовий детектор руху.
Система Linksys Aware превратит обычный Wi-Fi роутер в домашнего киберсторожа

Головна перевага Linksys Aware у відсутності окремих датчиків, вона цілком побудована на роутерах, які не викличуть підозри у тих, хто хоче проникнути всередину будівлі. І вона дуже точна – але не в якості розпізнавання руху, а в інтерпретації цих даних. Так як спочатку Mesh WiFi і конкретно керуюча програма Intelligent Mesh для Velop створювалися для максимальної адаптації до звичок користувачів, то Linksys Aware не важко навчитися відрізняти бабусю від кішки і їх обох від чужинця, щоб не піднімати помилкову тривогу.

У компанії Linksys заявляють, що стоять на порозі нової ери, коли роутери з фрагмента «розумного будинку» перетворяться в його базовий елемент, універсальну систему зв’язку. Новинка поки працює тільки в зв’язці з недешевими роутерами Velop і поставляється за передплатою вартістю $ 2,99 на місяць. Втім, якщо порівнювати з вузькоспеціалізованими системами виявлення руху, це рішення може виявитися значно вигідніше.

Смотреть полностью

Похожее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker